Dizajn kúpeľne dotvára sanitárna keramika s nábytkom. Či už ide o hranatejšie dizajny alebo oblé tvary umývadiel a WC klozetov, kombi klozetov.

Pri výbere sanity je na výber viacero použitých materiálov – umývadla z liateho mramoru, keramiky alebo smaltovanej ocele. Vhodné je pouvažovať aj nad povrchovou úpravou keramiky, smaltovanej ocele, ktorá umožňuje ľahšiu údržbu.

Určité vytypované závesné WC klozety a kombi klozety sa vyrábajú aj s novým bezokruhovým oplachovaním misy, kde je ľahšia údržba. WC sedátka sú duroplastové, antibakteriálne a majú na výber okrem pozvoľného sklápania aj možnosť odnímania.

Pri vhodne zvolenom kúpeľňovom nábytku nájde každá maličkosť svoje miesto a zabezpečí dokonalý komfort pri užívaní. Podľa rozmiestnenia kúpeľne sa zvažuje využitie voľného priestoru doplnkovým kúpeľňovým nábytkom. V menších kúpeľniach sa dá použiť skrinka pod umývadlo, vo väčších je na výber ešte z doplnkových postranných skriniek, kôš na bielizeň, taburet. Pri vhodnom rozložení kúpeľňového nábytku je možné opticky zväčšiť kúpeľňu.

Kúpeľňový nábytok je vyrábaný z MDF dosiek, s nanesenou vysokotlakovou fóliou, laminátom alebo lakom. Všetky povrchy kúpeľňového nábytku sú odolné voči vlhkosti. Ponúkame širokú škálu prevedenia skriniek - v rôznych dekoroch – či už imitácií dreva, RAL odtieňoch, lakované alebo fóliované, matné alebo lesklé.

Výrobcovia sanitárnej keramiky a nábytku: